درباره رم های دسکتاپ Crucial


حافظه رم دسکتاپ Crucial  چه ویژگی هایی را در اختیار شما قرار می دهد؟

قبل از اینکه درباره این سوال توضیح دهیم، کمی راجع به برند کروشیال بدانیم.

در سال 1996، درست در زمانی که دستگاه های فاکس نیاز به رم داشتند،شرکت کروشیال (Crucial)، فعالیت خود را آغاز نمود. Crucial به معنای حیاتی است، سیستم شما بدون حافظه کار نخواهد کرد و این شرکت، اسم خود را با توجه به همین موضوع، انتخاب نمود.

در اوایل کار، هیچ تولید کننده ای به صورت مستقیم، حافظه را به مصرف کنندگان نمی فروخت، بلکه آن ها را به تولید کننده های سیستم ها می فروخت. کمپانی کروشیال به عنوان برندی ازMicron که یکی از بزرگترین تولید کننده های حافظه در جهان است با تغییر این قاعده، مهارت وتخصصی را که فقط در اختیار سازندگان سیستم ها بود به بازار عرضه نمود. اجرای این ایده، باعث شد که این کمپانی به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تکنولوژی، تا به امروز مشغول به کار باشد.

رم های دسکتاپ Crucial به آسانی با 3 شماره نصب می شوند. با Crucial RAM سرعت دسکتاپ خود را در چند دقیقه افزایش دهید. آیا به حافظه دسکتاپ سازگار نیاز دارید؟ راه حل شما رم دسکتاپ Crucial است.

اگر در حال ارتقا برای دستیابی به عملکرد بهتر در رایانه موجود خود هستید و یا اگر می خواهید یک کامپیوتر جدید تهیه کنید، انتخاب یک سیستم با رم برند Crucial بسیار تصمیم خوبی است.

راه سریع و آسان برای بهبود عملکرد دسکتاپ شما

یک راه حل آسان برای کامپیوتری که کند است، وجود دارد و آن  هم حافظه بیشتر است. Crucial® Desktop Memory برای کمک به عملکرد سریع ‌تر و روان ‌تر سیستم شما طراحی شده است و یکی از ساده‌ ترین و مقرون به صرفه ‌ترین راه‌ ها برای بهبود عملکرد سیستم شما است. با ارتقا رم برنامه ها را سریعتر بارگیری کنید، افزایش پاسخگویی داشته باشید، برنامه های فشرده داده را به راحتی اجرا کنید و قابلیت های چند وظیفه ای دسکتاپ خود را افزایش دهید.

همه چیز را در رایانه خود سریعتر کنید

حافظه جزئی در رایانه شما است که امکان دسترسی کوتاه مدت به داده ها را فراهم می کند. از آنجایی که عملیات لحظه به لحظه سیستم شما متکی به دسترسی کوتاه مدت به داده ها - بارگیری برنامه ها، مرور وب یا ویرایش صفحه گسترده - سرعت و میزان حافظه در سیستم شما نقش مهمی ایفا می کند. با افزایش سرعت حافظه و نصب تعداد بیشتری از آن، برنامه ها را در چند ثانیه بارگیری کنید.

چند کار را با سهولت انجام دهید

اگر شما هم از رایانه خود برای انجام بسیاری از کارها به طور همزمان استفاده می کنید، ممکن است در حال ویرایش یک سند باشید، در حالی که به تصاویر و مرور اینترنت نیز نگاه می کنید. این به طور طبیعی منجر به یک مشکل عملکرد می شود: هر برنامه ای که در حال اجرا هستید به حافظه نیاز دارد و برای مجموعه محدودی از منابع رقابت می کند. با نصب ماژول های با چگالی بالا در هر شکاف حافظه برای چندوظیفگی یکپارچه، بر این مشکل غلبه کنید.

به راحتی نصب کنید – بدون نیاز به مهارت کامپیوتری

فقط با یک پیچ گوشتی، دفترچه راهنمای مالک و چند دقیقه زمان، می توانید حافظه را نصب کنید – بدون نیاز به مهارت کامپیوتری. فقط یکی از ویدیوهای نصب سه دقیقه‌ای کروشیال را تماشا کنید تا به صورت گام به گام در این فرآیند راهنمایی بگیرید. برای انجام کاری که در عرض چند دقیقه می توانید انجام دهید به فروشگاه کامپیوتر پول ندهید!

ارزش سیستم خود را به حداکثر برسانید

با کسری از هزینه یک سیستم جدید، ارتقاء حافظه یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای افزایش عملکرد است. با در اختیار گذاشتن منابعی که برای کارایی لازم دارد، از دسکتاپ خود بهره بیشتری ببرید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید

نظرات (0)